GreenCard Çekilişi’ne Nasıl Katılabilirim?

GreenCard Çekilişi’ne Nasıl Katılabilirim?


GreenCard BaşvurusuGreenCard Çekilişi’ne katılmak için sayfamızda yer alan Hemen Başvur butonuna basarak başvurunuza hemen gerçekleştirebilirsiniz.

 

Başvurunuzunun geçerli olması için sayfalarımızda bulunan yönergeleri dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Başvuru esnasında her an Müşteri Hizmetlerimizden yardım alarak, 2000 yılından bu yana bu konu üzerine hizmet veren ekibimizden tam destek alabilirsiniz.

 

yesilkart724.com Olarak Size Sunmakta Olduğumuz İmkanlar:

 

YesilKart724.com aracılığıyla Greencard Çekilişi için gerekli bilgilerinizi Türkçe olarak doldurarak hemen gerçekleştirebilirsiniz.  Girdiğiniz bilgiler YesilKart724.com danışmanları tarafından dikkatle incelenir, kontrol edilir. Varsa eksiklikleri tamamlanır ve hatalar giderilir ve Amerikan Hükümeti’ne ulaştırılır.

 

YesilKart724.com Resmi Amerika Yesil Kart Başvurunuzun  gerçekleştirildiğini gösteren başarı mesajını (success message) ve teyit numarasını (confirmation number) size elektronik olarak gönderir.

 

YesilKart724.com GreenCard Çekilişi Başvuru Hizmetinden Yararlanmak İçin Yapmanız Gerekenler;

 • 1

  Üyelik

  Üyelik adımımız oldukça basittir, adınızı, soyadınızı ve email adresini girerek sitemiz üzerinde üyelik kayıdınızı gerçekleşleştiriniz.

 • 2

  Başvuru Formu

  Başvuru formunda Kişisel Bilgilerinizi,Adres Bilgileriniz, ve varsa Eş Ve Çoçuk Bilgilerinizi gireceksiniz.

 • 3

  Ödeme İşlemleri

  Başvuru formu bilginizi YesilKart724.com üzerinde en güncel haliyle görüntüler ve başvuru sürecinizin hangi aşamada olduğunun takibini gerçekleştirebilirsiniz.

 • 4

  Başvuru Takibi

  Başvurunuzdaki eksikler ve düzenlemeler, sistem üzerinde başvuru sürecinizin hangi aşamada olduğunun takibini gerçekleştirebilirirsiniz.

yesilkart724.com ile GreenCard Hakkında profesyonel destek olarak
hatasız bir Green Card başvuru gerçekleştin.