GreenCard Kazananlara Danışmanlık

GreenCard Kazananlara Danışmanlık


Green Card çekilişinde her yıl çekilişi kazanan ellibinin üzerine kişi teyit mesajı onay kodu ile ABD Göçmenlik Bürosu web sitesinden kazandığını öğrenmektedir. Ama kazandığınızı öğrenmek sizin Green Card Vizesi almak anlamına gelmez. Buna benzer sıkıntıları yaşamamanız adına GreenCard Kazananlara danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

 

GreenCard sahibi olabilmek için kazanan talihlilerini, çeşitlilik vizesi formlarını eksiksiz, doğru ve hızlı bir şekilde doldurmalı ve gerekli işlemleri de en kısa sürede yapıp ABD göçmenlik bürosuna elektronik ortamda ulaştırması gerekmektedir.

 

Yüzbinlerce kişi arasından başvuru şartlarına uygun, işlemlerini doğru ve eksiksiz yapan sadece 50.000 kişi göçmen vizesini alabilmektedir.

 

Sizde %100 Green Card Vize Alma Garantisi ile bu 50.000 kişi arasında olmak istiyorsanız hemen bizimle bağlantıya geçin!

 

Formlarınızın ABD Göçmenlik Bürosu’na(Kentucky Consular Center(KCC)) elektronik ortamda erken ulaştırılması çok önemlidir.

 

Danışmanlık Hizmetlerimizin Kapsamı

  • Green Card Başvuru formlarının Birebir doldurulması,
  • Hazırlanan Formlarınızın Online olarak ABD yetkili makamlarına ulaştırılması,
  • Green Card Vize Görüşmesi için evraklarınızın hazırlanması,
  • Evraklarınızın İngilizce Tercümesi,
  • Vize Görüşmesi için hazırlık,

 

ABD’ye hazır olmanız için, Kültürel Oryantasyon Eğitimi’ne ücretsiz katılma şansı.

 

Danışmanlık hizmetimizi almanız için nerede olduğunuzun hiçbir önemi yoktur. Dünyanın neresinde olursanız olun bizden danışmanlık alabilirsiniz.

 

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz yerlerden bazıları: Türkiye’nin her bölgesi, ABD, Afganistan, Almanya, Danimarka, Bulgaristan, Filipinler, İngiltere, İran, İsveç, Kazakistan, Kırgızistan, Rusya, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna ve Yunanistan.

 

Siz de kazananlardan biriyseniz danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşın